Loading...
Loading...
Loading...
HAKKIMIZDA

Iconica ile Estetik ve Güzellik Sizin Elinizde...

Tecrübenin sanat ve estetikle buluştuğu ve güzelliğin tanımının yeniden yazıldığı, Türkiye’nin uluslararası kliniği Iconica şimdi sizinle.

15 yıla dayanan güçlü tecrübesi ile binlerce hastada uyguladığı ve mükemmel sonuçlar aldığı bu güzellik deneyimi şimdi markalaşma yolculuğuna çıkıyor. Hayatın ve insanın bulunduğu her alana estetik ve güzellik katmak için dünyaya açılıyor. Saç ekiminden estetik uygulamalara uzanan geniş bir yelpazede, alanında tecrübeli uzman ekibi ve tedavinin başından sonrasına kadar uzanan destek ekibi ile Iconica artık hayatınızda yeni bir hikaye yazmaya hazır.
Türkiye’nin en yeni ve aynı zamanda en tecrübeli estetik kliniğine hoş geldiniz..

Ücretsiz Danışma Formu
2.000 +

Kadın
Hasta

11.000 +

Erkek
Hasta

13.000 +

Cerrahİ Operasyon

25 M +

Saç Ekİm
Sayısı

ICONICA ESTETİK

Tümünü Görüntüle

A' dan Z' ye Saç Ekimi

A' dan Z' ye

Saç Ekimi

Ücretsiz Danışmanlık
1
Ücretsiz Danışmanlık
Ücretsiz danışmanlık ile uzmanlarımız tarafından yapılacak muayene ile hastanın ihtiyaçları belirlenir ve ihtiyacı uygun tekliflendirme danışanlarımıza sunulur. Bu süreçte hasta açık ve net bir şekilde bilgilendirilecektir. Uzmanlarımız, hastaların sorularını yanıtlar ve süreçle ilgili tüm detayları kendisine bildirir. Bu aşama tamamen ücretsizdir.
1
1
Operasyon Planlama
2
Operasyon Planlama
Tekliflendirme sonrası verilecek karar neticesinde danışanımızın operasyon planlaması ve süreci netleştirilir ve danışanımız bu konuda bilgilendirilir. Bu süreç tamamen uzmanlarımızın kontrolü altındadır. Operasyona karar verildiğinde hasta müsait olan günlerini tarafımıza bildirir ve uzmanlarımız havalimanı transferi ile birlikte klinik, ilgili doktor ve uzmanlarımız ve uçuş-otel müsaitliğine uygun bir tarih hazırlar. Hastalarımız isterse, Iconica her ayrıntıyla ilgilenebilir. Eğer tüm süreci kendisi organize etmek isterse ilgili tarihlerde hazırlanıp kliniğe gelebilir.
2
2
İstanbul’a Geliş
3
İstanbul’a Geliş
Yurtdışından gelen hastalarımız veya yurtiçi’nde farklı şehirlerden gelen danışanlarımız özel VIP araçlarla karşılanır ve kliniğimize getirlilir. Talep edildiği takdirde otel planlaması Iconica tarafından yapılır.
3
3
Operasyon
4
Operasyon
Saç ekimi ve diğer estetik operasyonlar belirlenen tarihte uzmanlarımız ve ilgili ekipleri tarafından yapılır. Bu süreçte hastamızın rahat edebilmesi için her türlü imkan kliniğimizde mevcuttur. Lokal anestezi uygulanan operasyon 4-7 saat sürer, operasyon sırasında ağrı hissedilmez. Operasyonun ilk aşamasında, genetik olarak dökülmeye dirençli iki kulak arasındaki kafanızın arka bölgesinden sağlıklı greftler toplanır. Daha sonra bu greftler yeni açılan kanallara dikkatlice yerleştirilir.
4
4
Operasyon Sonrası Süreç
5
Operasyon Sonrası Süreç
Yeni ekilen greftler ilk 4-6 haftada dökülecektir. Yaklaşık 3 ay sonra yeni saçlar çıkmaya başlayacak, 6-8 ay içinde yoğunlaşacak ve bir yılın sonunda maksimum sonuca ulaşılacaktır. Uzman ekiplerimiz, operasyon sonrasında sizleri takip etmeyi sürdürecek, tavsiyelerini sizlerle paylaşacak ve olası sorularınız için sürekli sizinle irtibatta kalacaktır. Iconica olarak bizler %100 müşteri memnuniyeti hedefimiz ile sürekli hastalarımızın yanındayız.
5
5

#iconicaclinic

Takip Et
Takip Et

İletişim

Barbaros Mahallesi, H. Ahmet Yesevi Caddesi No: 149
Bağcılar / İstanbul

info@iconica.com.tr

+90 545 580 34 34

Sosyal Medya

© 2024 Iconica International Clinic Istanbul
WEB TASARIM   www.editbs.com logo   EDIT BRAND STUDIO
Ücretsiz Danışma
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?